Maxipes.cz
Maxipes.cz

Vyhledávání na webu
Přejít na: Obsah | Hlavní menu | Novinky | Aktuality | Patička

Maxipes Fík stráví rok 2017 opět na Valašsku

Unikátní seriál atraktivních závodů Valachy tour a již tradiční rodinné akce Valachy dětem – to jsou dvě turné, jejímž partnerem se pro letošní rok stal i Maxipes Fík.

Součástí každého závodu ze série Valachy Tour jsou také dětské závody. Ať už se jedná o závody na běžkách, na kolech nebo v běhu, vždy spolu s rodiči mohou děti změřit síly se svými vrstevníky a okusit závodní atmosféru. To vše v nádherném prostředí valašských Beskyd.

Termíny závodů Valachy Tour 2017:     VT_logo

18. 2. Noční stopa Valachy – běžkařský závod

6. 5. Valachy Duatlon – kombinace běhu a horských kol

18. 6. Bike Valachy – závody na horských kolech

4. 8. Valachy Man – triatlon

21. 10. Běhej Valachy – běžecký závod

Děti jsou v dětských závodech zařazeny do kategorií dle věku. Každá kategorie má různou délku závodu tak, aby plně odpovídala možnostem dětí daného věku. Veškeré informace k jednotlivým závodům naleznete na webu pořadatele Valchy Tour

Valachy dětem je již tradiční soubor jedinečných zábavných dnů pro celou rodinu. Každá akce se nese v jiném tématu. Vždy tak na děti i rodiče čekají nové zážitky. Pokaždé bude na děti čekat Maxipes Fík se svým hracím koutkem, kde si budou děti mimo jiné moci vyzkoušet výrobky dětské elektroniky v čele s tablety plnými českých výukových aplikací.

Kalendář akcí Valachy dětem pro rok 2017:

5. 3. Maškarní lyžovačka s golfem

21. 5. Zábavná neděle (nejen) s golfem

11. 6. Pohádková cesta lesem

14. 10. Podzimní kouzlení se stezkou odvahy

Konkrétní informace k jednotlivým akcím naleznete zde.

Ať už si vyberete k návštěvě závod na kolech nebo běžkách či některý z dnů v rámci Valachy dětem, vždy se bude na vás a vaše děti těšit Maxipes Fík!

 


Publikováno 2.2.2017

Podmenu