Maxipes.cz – řada dětské elektroniky s Maxipsem Fíkem
Maxipes.cz – řada dětské elektroniky s Maxipsem Fíkem

Vyhledávání na webu
Přejít na: Obsah | Hlavní menu | Novinky | Aktuality | Patička

Dětské tablety a ještě více zábavy!

Pro naše malé zákazníky jsme připravili tři nové modely dětských tabletů Maxipsa Fíka, takzvaných MAXPADů. Tablety přichází s ještě větším množstvím zábavných vzdělávacích aplikací a her v českém jazyce. Děti se snadno naučí rozpoznávat barvy či zvířátka, potrénují si hudební cítění nebo si procvičí abecedu, angličtinu, matematiku, výslovnost a dopravní značky.

hezky_cesky_s_maxipsem

Do všech modelů si lze bezplatně stáhnout jakoukoliv z nich, a to ze stránek www.maxipes.cz. Můžete si tak nainstalovat přesně ty aplikace, které se vám líbí a hodí.

ikona_aplikace_zdarma

Tablety obsahují také rozšířenější možnost rodičovské správy. Nejen že lze dítěti nastavit dobu používání tabletu a povolit mu jen určité aplikace, ale nově můžete vytvořit několik dětských účtů nebo potomkům omezit internet jen na určité internetové stránky.

Všechny tablety jsou vybaveny tvrzeným sklem a na dotek příjemným silikonovým pouzdrem, díky čemuž jsou méně náchylné k poškození. MAXPADY jsou vyzdobeny postavičkami z oblíbené pohádky Maxipes Fík, které naleznete jak na jejich zadní straně, tak i v obsahu. Pokud však z tabletu sejmete silikonové přebal, zasadíte jej do běžného tabletového pouzdra a zvolíte rodičovský mód, v minutě zařízení proměníte na zcela „dospělácký“ a elegantní Android tablet.

 

GoGEN MAXPAD7 G2

GOGMAXPAD7G2P_02__GOGMAXPAD7G2B_02__

  • Třeba právě pro nejmenší děti. Díky svým jemným pastelovým barvám se i velmi malé děti mohou soustředit na obsah.
  • 7“ displej s rozlišením 800 x 480 pxl, Android 4.2 JellyBean, přední kamera, 512 MB RAM, 8GB vnitřní paměť s možností rozšíření pomocí microSD karet, sluchátkový výstup
  • MAXPAD7 G2 modrý, MAXPAD7 G2 růžový

 

GoGEN MAXPAD7 G3

GOGMAXPAD7G3P_02___GOGMAXPAD7G3B_02__

  • Třeba pro větší děti, u kterých se již předpokládá stahování většího množství dat, například hudby, fotek, videí nebo náročnějších aplikací.
  • 7“ displej s rozlišením 1024 x 600 pxl, Android 4.2 Jelly Bean, přední i zadní kamera, 1 GB RAM, 8GB vnitřní paměť s možností rozšíření pomocí microSD karet, sluchátkový výstup
  • MAXPAD7 G3 modrý, MAXPAD7 G3 růžový

 

GoGEN MAXPAD9 G1

GOGMAXITAB9B_02__GOGMAXITAB9P_02__

  • Jeho potenciál plně využijí starší děti, které například často surfují na internetu a hodí se jim tak větší displej.
  • 9“ displej s rozlišením 1024 x 600 pxl, Android 4.4 KitKat, přední i zadní kamera, 1GB RAM, 8GB vnitřní paměť s možností rozšíření pomocí microSD karet, sluchátkový výstup
  • MAXPAD9 G1  modrý, MAXPAD9 G1 růžový

 

10 VZDĚLÁVACÍCH APLIKACÍ K NEZAPLACENÍ ikona_aplikace_zdarma

Detailní popis aplikací najdete níže a nebo zde.

Všechny můžete lehce a bezplatně stáhnout na stránkách www.maxipes.cz. Aplikace byly vyvinuty ve spolupráci s pedagogy a lze je spustit výhradně v tabletech GoGEN MAXPAD. Za pomoci zábavných her, úkolů, hádanek, pexesa a obrázků doplněných o hlasového průvodce se i ti největší lenoši naučí řadu užitečných věcí. Všechny najdete zde.

04

Více než 500 výukových kartiček se zvukovým doprovodem pomůže dětem formou her pojmenovat vše, s čím se setkávají ve svém okolí. Pojmy byly pečlivě vybrány pod dohledem učitelů základních škol.

06

Hry s písmenky jsou určeny pro děti ve věku 4-7 let. Aplikace pomůže dětem naučit se abecedu a také rozeznávat velká a malá písmenka.

07

Aplikace obsahuje přes 500 slovíček z každodenního života, které jsou namluveny rodilým mluvčím v angličtině i češtině a během výuky se zobrazuje anglický text. Celá aplikace se ovládá pomocí obrázků, takže děti nemusejí umět číst.

05

Aplikace obsahuje výukové hry, které pomohou dětem objevit základy matematiky. Děti se naučí poznávat čísla a pochopit vztah mezi nimi. Aplikace je vhodná pro děti ve věku 3-7 let.

09

Děti se jejím prostřednictvím naučí zábavnou formou nejrůznější dopravní značky. Názvy všech 360 značek jsou i namluveny, takže při učení dítě nemusí nic číst.

10

Aplikace obsahuje různá cvičení, která jsou určena dětem bojujícím na logopedii s vadou výslovnosti (dyslálií). Slouží k procvičování hlásky: K, Ch, V, F, L, Ť, Ď, Ň, Č, Š, Ž, C, S, Z, R, Ř a spojení hlásek CSZ a ČŠŽ v jednom slově.

08

Tato aplikace naučí vaše děti deset lidových písniček, u kterých mohou zároveň vyťukávat rytmus a následně vyhodnotit svoji úspěšnost. Lze si také zobrazit notový zápis písní a s aplikací trénovat při hře na hudební nástroj.

01

Animované postavičky zvířátek dětem vysvětlí vše o přecházení silnice, chování v autě, viditelnosti v rámci provozu, jízdě na kole, dopravních značkách, cestování vlakem, rizikách na železnici a ještě mnohem více.

02

Aplikace prostřednictvím nejrůznějších her a úkolů seznámí děti s přírodou a riziky, které na ně číhají v dopravě, venku anebo doma.

03

Aplikace seznámí děti s mimořádnými situacemi, které mohou v životě nastat a naučí je, jak se v takových případech zachovat.

 

RODIČOVSKÁ KONTROLA a PROSTŘEDÍ TABLETU simba_logo

Detailní popis rodičovského a dětského prostředí SIMBA najdete zde.

Tablet obsahuje možnosti efektivní rodičovské správy. Po jeho zapnutí lze zvolit mezi dětským nebo rodičovským prostředím s tím, že pro vstup je potřeba heslo. Rodiče mohou po zadání svého hesla stanovit potomkovi například dobu používání tabletu v dětském módu. Lze nastavit konkrétní dny a hodiny v průběhu celého kalendářního týdne. Rodiče také mají možnost potomkovi povolit/zakázat jen určité aplikace. Nově lze pak vymezit rozsah používání internetu. Surfování mohou rodiče buď zcela zakázat, povolit jen navštěvování určitých stránek nebo nastavit zcela neomezené používání.

V tabletu pak lze nově také vytvořit až čtyři dětské profily, ke kterým se dá přiřadit obrázek pro snazší orientaci dětí. Každý dětský profil mohou dospělí individuálně spravovat. Nové integrované dětské prostředí SIMBA umožňuje výběr mezi dvěma zobrazeními úvodního menu. Zvolit lze jeho obrázkové provedení nebo dlaždicové uspořádání pro zkušenější malé uživatele. Rodičovské prostředí pak vypadá jako vzhled plnohodnotného Android tabletu s přístupem na internet, do Google play, emailové schránky a k dalším potřebným aplikacím.

více o výrobku Dotykový tablet GoGEN Maxipes Fík MAXPAD 7 G3B (MAXPAD7 G3B) modrý
více o výrobku Dotykový tablet GoGEN Maxipes Fík MAXPAD 9 G1P (MAXPAD9 G1P) fialový
více o výrobku Dotykový tablet GoGEN Maxipes Fík MAXPAD 9 G1B (MAXPAD9 G1B) modrý

Publikováno 17.6.2019

Podmenu