Maxipes.cz – řada dětské elektroniky s Maxipsem Fíkem
Maxipes.cz – řada dětské elektroniky s Maxipsem Fíkem

Vyhledávání na webu
Přejít na: Obsah | Hlavní menu | Novinky | Aktuality | Patička

Ježíšek klepe na dveře. Čím udělat dětem radost?

S podzimem přichází i nejvyšší čas začít pořizovat dárky. Pokud to stihnete během listopadu, budete mít všechny balíčky doručeny včas a v klidu. Navíc se v prosinci nebudete muset mačkat ve frontách a doufat, že na vás ještě dojde řada. Co ale pořídit ratolestem, aby pod stromečkem zavládla radost a nadšení vydrželo minimálně do jara? Inspirujte se našimi tipy.

Plňte tajná přání

Pokud je to alespoň trochu možné, zkuste z dopisu Ježíškovi vybrat alespoň pár dárků, které seženete. Nic totiž nerozzáří dětské oči víc než zjištění, že se přání plní. Bez ohledu na jejich občasnou bizarnost. Zkuste se ale nejprve s dítětem pobavit o tom, po čem vlastně touží. Někdy bývají přání vrtkavá, jindy děti neumí přesně tajný sen popsat. Možná tak zjistíte, že místo velkého psa bude stačit malá rybka a místo nového sourozence o trochu víc společného času.

Elektroniku nakupujte chytře

Asi máločím uděláte potomkům takovou radost jako elektronikou. Sáhněte ale pro té určené přímo dětem. Je přizpůsobená jejich potřebám, nabízí dostatečné zabezpečí a kontrolu, a navíc je v hravých barevných designech. V nabídce dnes najdete vše od dětských tabletů přes hudební přehrávače, fotoaparáty po sluchátka, vysílačky a nejrůznější herní konzole. Díky aktualizacím a novým aplikacím navíc řadu z nich můžete pravidelně zásobovat novým obsahem. Děti dlouho neomrzí.

Cení se nápad

Pokud je váš rodinný rozpočet napnutý k prasknutí a nemáte na dárky mnoho peněz, stačí si uvědomit, že děti mnohem více ocení nápad a kreativitu. Jeden dobře vymyšlený dárek tak udělá víc radosti než desítky balíčků, kterými dítě zahltíte. Většina dětí bude do dospělosti vzpomínat spíše na to, že jste si s nimi na nové herní konzole zahráli, nebo že jste vysílačky vzali s sebou do lesa a zapojili je do hry. Společný čas a zábavu totiž nenahradí ani ten největší hit hračkářského průmyslu.


Publikováno 25.10.2019

Podmenu